Facebook:

qr kod

Köszönet a személyi jövedelemadó 1%-áért

Köszönjük azoknak, akik adójuk 1%-át a Egyesületünk számára ajánlották fel.
Adószámunk: 19207119-1-15

Szolunáris naptár

carp logoA szolunáris táblázatot egy francia ichtiológus (tudós, halszakértő) harminc évi megfigyelései alapján állította föl.

A MOHOSZ Országos Rendezvény- és Versenynaptára  
Országos kiemelt rendezvények  
02. 07 VI. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett - Budapest, Hungexpo  
02. 07–10 XXV. FeHoVa Szakkiállítás - Budapest, Hungexpo  
03.20 III. Halak Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia - Tiszafüred  
06.06 A Magyar Horgászat Nagyköveteinek VII. Találkozója és Horgászversenye - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó  
09.19–20 III. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó (a helyszín később kerül kijelölésre)  
Világ- és Európa-bajnokságok, országos bajnokságok és kiemelt versenyek  
Úszós versenyek  
02.15–16 XXVI. Női Világbajnokság - Dél-Afrika, Vereeniging VB-EB
02.14–15 II. Masters Világbajnokság - Dél-Afrika,Vereeniging VB-EB
04.06 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XV. Tavaszi Maconka Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
04.13–14 XVI. Top Mix - Preston Kupa - Balatonújlak, Mária-csatorna Kiemelt verseny
05.11 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VII. Maconkai Majális Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
05.30–06.02 LVI. Országos Egyéni Horgász Bajnokság elődöntő - Debrecen, Látóképi-víztározó  Országos bajnokság
06.15–16 XII. Veterán-, XXI. MLS Világbajnokság -
Olaszország, Canal Scolmatore
VB-EB
06.22 Kelet-Magyarországi Fogyatékkal élők Horgász Kupa - Mezőkövesd, Hoór-völgyi-víztározó Kiemelt verseny
06.19–23 Multisport verseny, Casting, Lupa-sziget Kiemelt verseny
06.29–30 XXV. Európa-bajnokság - Írország, Lower River Bann VB-EB
06.29 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXI. Tóparti Randevú Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
07.05–07 XLII. Női Országos Bajnokság 1.–2.–3. forduló -
Balatonújlak, Mária-csatorna
Országos bajnokság
07.12–14 LIV. Utánpótlás Országos Bajnokság 1.–2.–3. forduló -
U25 Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza U15-20 Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna
Országos bajnokság
07.19–21 XVII. Veterán -III. Masters -XIII. Mozgáskorlátozottak Országos Bajnokság 1.–2.–3. forduló -Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Országos bajnokság
07.20–21 XXXIX. Klubcsapat Világbajnokság - Horvátország, Prelog VB-EB
08.04 I. Fogyatékkal Élők MOHOSZ Kupa - Székesfehérvár, Palotavárosi Horgásztó Kiemelt verseny
08.10–11 XXIV. U25-,  XXXIII. U20-,  XII. U15 Utánpótlás Világbajnokság -
Spanyolország, Ciudad Real
VB-EB
08.23–25 XLII. Női Országos Bajnokság 4.–5.–6. forduló - Bogyiszló, Holt-Duna Országos bajnokság
08.28–30 LIV. Utánpótlás Országos Bajnokság 4.–5.–6. forduló -
U25 Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza U15-20 Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna
Országos bajnokság
08.31 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, VII. Maconkai Napsugár Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
09.07–08 LXVI. Nemzetek Világbajnoksága - Szerbia, DTD Canal VB-EB
09.13–15 XVII. Veterán - III. Masters -XIII. Mozgáskorlátozottak Országos Bajnokság  4.–5.–6. forduló -
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna
Országos bajnokság
09.19–22 LVI. Országos Egyéni Horgász Bajnokság döntő -
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
Országos bajnokság
09.28 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. záró forduló, VII. Vízparti Varázslat  Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
09.28–29 LVI. Tagszövetségi  Horgász Csapatbajnokság - Szeged, Maty-ér Országos bajnokság
10.04–06 XXVII. Klubcsapat Országos Bajnokság - Szeged, Maty-ér Országos bajnokság
???? V. Colmic Kupa - Szeged, Maty-éri evezőspálya Kiemelt verseny
10.26–27 IX. Maros Mix Kupa - Oravecz István Emlékverseny - Szeged, Maty-ér Kiemelt verseny
???? XIII. Timár - Exner Kupa - Velencei-evezőspálya Kiemelt verseny
Pontyfogó versenyek  
02.07–02.10 XXI. Pontyfogó Világbajnokság - Dél-Afrika, Bloemhof Dam VB-EB
04.06 XV. Tavaszi Maconka Nemzetközi Kupa MB'19 Szuperkupa 1. forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
04.11–14 XIV. Bojlis Maconka Kupa (BMC) - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
04.14–20 V. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) - Balaton Kiemelt verseny
04.25–28 XI. Pontyfogó Országos Bajnokság 1. forduló - Kaposvár, Deseda-tó Országos bajnokság
05.02–05 III. Deseda Open Bojlis Kupa Kiemelt verseny
05.11 VII. Maconkai Majális Nemzetközi Kupa MB'19 Szuperkupa 2. forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó  
05.30–06.02 XI. Pontyfogó Országos Bajnokság 2. forduló - Szálka, Szálkai-víztározó Országos bajnokság
06.16–21 XVI. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXI. Maconka - F&H Nemzetközi Bojlis Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
06.29 XXI. Tóparti Randevú Nemzetközi Kupa MB'19 Szuperkupa 3. forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó  
07.11–14 XI. Pontyfogó Országos Bajnokság 3., záró forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
08.31 VII. Maconkai Napsugár Nemzetközi Kupa MB'19 Szuperkupa 4. forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó   
09.08–13 XVI. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXI. Maconka - F&H Bojlis Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
09.28 VII. Maconkai Napsugár Nemzetközi Kupa MB'19 Szuperkupa 5. forduló - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó   
09.26–10.05 VI. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) - Balaton Kiemelt verseny
10.13 II. Távdobó OB - Budakeszi, Farkashegyi repülőtér Országos bajnokság
Feeder versenyek  
02.16–17 IX. Feeder Világbajnokság - Dél-Afrika, Bloemhof Dam VB-EB
04.06 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XV. Tavaszi Maconka Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
04.13–14 IV. Method Országos Bajnokság 1. előválogató -
Székesfehérvár, Palotavárosi horgásztó
Országos bajnokság
04.27–28 IV. Method Országos Bajnokság 2. előválogató -
Székesfehérvár, Palotavárosi horgásztó
Országos bajnokság
04.27–28 VI. Top Mix - Preston Feeder Kupa - Balatonújlak, Mária-csatorna Kiemelt verseny
05.11 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VII. Maconkai Majális Nemzetközi Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
05.10–11–12 V. Jubileumi Hethland Feeder Kupa - Zamárdi, Balaton Kiemelt verseny
05.18–19 IV. Method Országos Bajnokság 3. előválogató -
Székesfehérvár, Palotavárosi horgásztó
Országos bajnokság
05.18–19 III. Feeder Klubcsapat Világbajnokság - Portugália, Cabeção  VB-EB
05.25–26 II. Csali Hungária Kupa - Kaposvár, Deseda-tó Kiemelt verseny
05.30–06.02 IX. Feeder Országos Bajnokság elődöntő - Kaposvár, Deseda-tó Országos bajnokság
06.07–09 I. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság - Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Országos bajnokság
06.21–23 IV. Method Országos Bajnokság döntő -
Székesfehérvár, Palotavárosi horgásztó
Országos bajnokság
06.29 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXI. Tóparti Randevú Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
07.25–28 IX. Feeder Országos Bajnokság döntő - Debrecen, Látóképi-víztározó Országos bajnokság
08.16–18 IV. Klubcsapat Feeder Országos Bajnokság - Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Országos bajnokság
08.31 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, VII. Napsugár Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
08.31–09.01 III. Energofish Feeder Race - Kaposvár, Deseda-tó Kiemelt verseny
09.13–15 I. COLMIC Feeder Kupa - Szeged, Maty-éri evezőspálya  
09.28 VII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, VII. Vízparti Varázslat Kupa - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny
Pergető-, műlegyező- és casting versenyek  
02.12–13 XII. Csónakos Pergető Világbajnokság - Dél-Afrika, Loskop Dam VB-EB
03.30–31 III. Parti Pergető Országos Bajnokság 1. elődöntő - Gaja-patak Országos bajnokság
04.06–07 III. Parti Pergető Országos Bajnokság 2. elődöntő - Gaja-patak Országos bajnokság
04.13–14 III. Parti Pergető Országos Bajnokság 3. elődöntő - Gaja-patak Országos bajnokság
04.11–14 VIII. Energofish Országos Harcsafogó Verseny - Kaposvár, Deseda-tó  
04.27–28 III. Parti Pergető Országos Bajnokság döntő - Gaja-patak Országos bajnokság
05.12 XIX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 1. forduló - Orfű Országos bajnokság
06.01–02 XVII. Parti Pergető Világbajnokság - Franciaország, Rue de la Cère VB-EB
06.07–09 Casting Szlovák OPEN - Szlovákia Kiemelt verseny
06.08–09 VIII. Pergető Triatlon 1. forduló - Dunakiliti, Duna Kiemelt verseny
06.16 XIX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 2. forduló - Szabolcsveresmart, Rétközi-tó Országos bajnokság
07.01–07 XXV. Műlegyező Európa-bajnokság - Montenegro EB
07.13–14 VIII. Pergető Triatlon 2. forduló - Kalocsa, Duna Kiemelt verseny
07.21 XIX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 3. forduló - Tiszaroff, Tisza Országos bajnokság
08.03–04 VIII. Pergető Triatlon 3. forduló - Tiszaroff, Tisza Kiemelt verseny
09.07–08 Casting Senior Világbajnokság - Csehország VB-EB
09.14–15 XVII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 4.–5. forduló - Kulcs, Duna Országos bajnokság
09.28–29 LXI. Casting Országos Bajnokság - Agárd Országos bajnokság
09.29 IX. Daiwa Csónakos Pergető Verseny - Kaposvár, Deseda-tó Kiemelt verseny
11.09–10 II. Energofish  L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny - Kaposvár, Deseda-tó, Bugaszeg  
???? XIII. Műlegyező Országos Bajnokság 1. forduló - ??????? Országos bajnokság
???? XIII. Műlegyező Országos Bajnokság 2. forduló - ??????? Országos bajnokság
???? XIII. Műlegyező Országos Bajnokság 3. forduló - ??????? Országos bajnokság
??? IV.  Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező szervezés alatt Kiemelt verseny
??? IV.  Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező szervezés alatt Kiemelt verseny
??? IV.  Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező szervezés alatt Kiemelt verseny
??? IV.  Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) döntő - Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Kiemelt verseny

 

 

MOHOSZ kártya

MOHOSZ kártya

Friss Magazinunk

201804

Egyesületek

Cím 
Alkaloida Lombik Horgász Egyesület (Tiszavasvári)
Apagy Horgász Egyesület (Apagy)
Barátság Horgász Egyesület (Vásárosnamény)
Beregdaróc Civil Fejlődéséért Szabadidő és Horgász Egyesület (Beregdaróc)
Beregi Tiszahát Horgász Egyesület (Tiszaszalka)
Beregi Tiszavirág 2009 Horgász Egyesület (Vásárosnamény)
Bezdéd Horgász Egyesület (Tiszabezdéd)
Bujtos Sporthorgász és Tájvédelmi Egyesület (Nyíregyháza)
Cégénydányád Önkormányzat Horgász Egyesület (Cégénydányád)
Cormoran Sporthorgász és Természetvédő Egyesület (Rakamaz)
Császárszállás Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Demecseri Sporthorgász Egyesület (Demecser)
Dolgozók Sporthorgász Egyesület (Kisvárda)
Ecsedi Láp Horgász Egyesület (Nagyecsed)
Fekete István Környezetvédelmi és Horgász Egyesület (Csengersima)
Felsőtiszai Vasutas Horgász Egyesület (Mándok)
Folyam Horgász Egyesület (Beregsurány)
HO-HO 2004 Horgász Egyesület (Tyukod)
Ho-Ho Horgász Egyesület (Mándok)
Holt-Szamos Horgász Egyesület (Szamossályi)
Ibrányi Horgász Egyesület (Ibrány)
KEMÉV Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Király Horgász Egyesület (Mezőladány)
Kis-Tisza Horgászegyesület (Kisar)
Kraszna Horgász Egyesület (Kocsord)
Kurucz Horgász Egyesület (Tarpa)
Leveleki Horgász Egyesület (Levelek)
Lokomotív Horgász Egyesület (Záhony)
Magyar Pergetőhorgászok Egyesülete (Nyírtelek)
Máriapócsi Horgász Egyesület (Máriapócs)
Nagykállói Sporthorgász Egyesület (Nagykálló)
Nagyközségi Horgász Egyesület (Ökörítófülpös)
Nyíregyházi Városháza Horgász és Szabdidő Egyesület (Nyíregyháza)
Nyírteleki Sporthorgász és Természetvédő Egyesület (Nyírtelek)
NYPA-SENIOR Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Olcsva Horgász Egyesület (Olcsva)
Postás Horgász Egyesület (Vásárosnamény)
Régi Iparosok Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Réti Csík Környezetvédő és Sporthorgász Egyesület (Kocsord)
Rétközi Horgász Egyesület (Nagyhalász)
Sóstógyógyfürdő Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Szabolcsi Földvár Horgász Egyesület (Szabolcs)
SZÁÉV Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Szatmárvidéki Horgász Egyesület (Mátészalka)
Székelyi Víztározó Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Téglagyár Horgász Egyesület (Fehérgyarmat)
Textiles Sporthorgász Egyesület (Nagyhalász)
Timári Horgász Egyesület (Timár)
Tisza-Rétköz Horgász Egyesület (Nyíregyháza)
Tisza-Szamosháti Horgász Egyesület (Tunyogmatolcs)
Tisza-Szamosközi Horgász Egyesület (Fehérgyarmat)
Tiszadadai Sulyom Természet-és Környezetvédő Egyesület (Tiszadada)
Tiszamenti Horgász Egyesület (Rakamaz)
Tiszanagyfalui Horgász Egyesület (Tiszanagyfalu)
Tiszaparti Horgász Egyesület (Gávavencsellő)
Tiszavirág HE (Milota)
Tiszavirág Horgász Egyesület (Gulács)
Tiszavirág Horgász Egyesület (Tiszadob)
Tokaji Horgász Egyesület (Tiszavasvári)
Tuzsér-Komoró „Barátság” Horgász Egyesület (Tuzsér)
Új Élet Horgász és Környezetvédelmi Egyesület (Tiszalök)
Vasas Horgász Egyesület (Nyírbátor)
Vasutas Sporthorgász és Természetvédő Egyesület (Gyüre)
Vasutas Sporthorgász és Természetvédő Egyesület (Nyíregyháza)
Zöld Nádszál Horgász Egyesület (Nyíregyháza)

Keresés

logo color 700

tokaji_kovacs_to.jpg

Vízirendészeti Rendőrőrsök

Vízirendészeti Rendőrőrs Tokaj
Cím: 3910, Tokaj,
Széchenyi sétány 9/B.
Telefon: 47/352-677;
BM telefon: 30/66-39-576

Vízirendészeti Rendőrőrs Vásárosnamény
Cím: 4800 Vásárosnamény,
Wammala út 1-3.
BM telefon: 03-32/63-19

Látogatottság

Ma:
Tegnap:
Ezen a héten:
Múlt héten:
E hónapban:
Múlt hónapban:
Összes látogató:
1401
744
3888
1055561
19966
24202
5357479

Ahogy majdnem minden honlappal rendelkező cég, a villantomagazin.com és villantomagazin.hu is használ cookie-kat. A cookie (magyarul süti) egy kisméretű egyedi szöveges információs fájl, amely akkor kerül a számítógépre, amikor Ön egy webhelyet látogat meg. A sütik számtalan funkcióval rendelkeznek. Többek között információt gyűjtenek, megjegyzik a látogató egyéni beállításait, felhasználásra kerülnek pl. az online bevásárlókosarak használatakor, és általánosságban megkönnyítik a weboldal használatát a felhasználók számára. Adatvédelmi szabályzat