Horgász tavak, horgászat

Köszönet az adó 1%-áért Köszönjük azoknak, akik
adójuk 1%-át
a Egyesületünk számára ajánlották fel.
Adószámunk: 19207119-1-15

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

A Milotai Tiszavirág Horgászegyesület megtartotta éves közgyűlését

E-mail Nyomtatás
FacebookIWIWGoogle bookmarkTwitterSatartlapJP-Bookmark

milota 3 2016. március 6-án a tagság nagyfokú érdeklődése és szép számmal történő megjelenése mellett megtartottuk éves közgyűlésünket, amely a szokásosnál jóval nagyobb előkészületeket igényelt, mivel a Civil törvény és a Polgári Törvénykönyv változásai miatt módosítani kellett az Alapszabályunkat is. Meghívásunknak eleget téve jelenlétével megtisztelte egyesületünket a Megyei Sporthorgász Szövetség részéről Virág Imre elnök úr is.
Nagyon nagy segítséget jelentett, hogy a változtatások során a kérdéses pontokban azonnal segítséget tudott nyújtani számunkra, így gördülékenyen le tudtuk folytatni közgyűlésünknek ezen részét is. Most már „csak” a változtatással kapcsolatos iratok benyújtása van hátra az illetékes bíróság felé.
Az elnöki beszámolóból kiderült, hogy most is nehéz, de eredményes évet zártunk. A tagság és a vezetőség helyzetismeretét jelzi, hogy telitalálat volt a múlt évre készített költségvetésünk: bár a tételek közt volt eltérés, de az összbevétel összege pontosan megegyezett a tervezett összeggel, azaz a 2015. évi zárszámadás végösszege megegyezett a 2015. évre elfogadott költségvetés (tervezett bevétel) összegével.
Virág Imre elnök úr szólt a horgászatot kedvezően érintő törvényi változásokról, és válaszolt a felmerült kérdésekre. Tájékoztatást kaptunk a horgászcélú hal ár ÁFÁ-jának várható 5%-ra történő csökkentéséről, valamint halasítási pályázat tervezett kiírásáról.


További, horgászattal kapcsolatos kérdések is megtárgyalásra, megvitatásra kerültek. Ennek során sok hozzászólás volt, mindenkit meghallgattunk, így pár perccel tovább tartott a közgyűlésünk a tervezettnél. A közgyűlés végén szép számmal éltek annak lehetőségével, hogy megváltották engedélyüket. Örvendetes módon már két idei új belépő is részt vett közgyűlésünkön, de rajtuk kívül már többen jelezték ebbéli szándékukat, ami jelzi: horgászvizünk, a Milotai Süllős Bányató jó, egyesületünk nem működik rosszul.

Képek a közgyűlésről:

milota 5

Sok hozzászólás volt, valamennyi megválaszolásra került

 

milota 2

Az elnöki beszámolóból kiderült, hogy telitalálat volt a 2015. évi költségvetés: a tervezett bevétel pontosan annyi volt, amennyi beérkezett

 

milota 3

Virág Imre elnök nagy segítségünkre volt az Alapszabály módosítása során is

 

milota 4

Tamás Géza tiszteletbeli elnök, a felügyelő bizottság elnöke tartja beszámolóját

 

milota 1

Virág Imre elnök úr üdvözölte a tagságot és ismertette a horgászatot kedvezően érintő törvényi változásokat

 

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

Információ

Panaszával, észrevételeivel keresse Vízirendészeti Rendőrőrseinket:

Vízirendészeti Rendőrőrs Tokaj
Cím: 3910, Tokaj, Széchenyi sétány 9/B.
Telefon: 47/352-677
BM telefon: 30/66-39-576

Vízirendészeti Rendőrőrs Vásárosnamény
Cím: 4800 Vásárosnamény, Wammala út 1-3.
BM telefon: 03-32/63-19

Új hirdetések...
A nap vicce

- Jean! Hozza a horgászbotomat. - De uram, ma este színházba megyünk. - Pont azért, ma a "Hattyúk Tava" van műsoron.

Látogatottság

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa:63
mod_vvisit_counterTegnap:40
mod_vvisit_counterEzen a héten:103
mod_vvisit_counterMúlt héten:1284
mod_vvisit_counterE hónapban:2070
mod_vvisit_counterMúlt hónapban:17724
mod_vvisit_counterÖsszes látogató:4482871

Megosztás Facebook-on

Közreműködő szervezet neve:
KVVM Fejlesztési Igazgatóság
Irányító hatóság:
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Környezeti nevelés általános iskolákban különös tekintettel a vizek élővilágára


Magyarország horgászhalai

 Afrikai harcsa  Amur  Angolna  Balin  Bodorka
 Compó  Csuka  Dévérkeszeg  Domolykó  Ezüst kárász
 Fehér busa  Fekete sügér  Garda Harcsa Jász keszeg
 Kárász  Karika keszeg Kecsege Kősüllő Küsz
 Márna  Menyhal Nemes ponty  Nyúrga ponty  Pettyes busa
Sebes pisztráng Süllő Tőponty Törpeharcsa Koi ponty

Szavazások

Kedvenc halételem
 

Küldjön be horgászhírt!

Itt közvetlenül küldhet be cikket/horgászhírt oldalunkra...
E-mail:
Cím:
Szöveg:
Írja be az eredményt: 5+8=?

Villantó Magazin

 

 

Időjárás


GYengénlátóknak Rekordhalak Villantó Magain Szolunáris Apróhirdetés Játék

Hirdetések 
= Ad with Photo

Ki olvas minket

Oldalainkat 29 vendég böngészi

Statisztika

Tagok : 2
Tartalom : 577
Webcímek : 10
Tartalom találatai : 6564100